Services

Consulting for technology companies

Jste technologická firma a máte dobré průmyslové řešení, které byste rádi nabídli výrobním podnikům, ale chybí vám know-how z oblasti manufacturingu? Pro úspěšnou implementaci je dobrá orientace ve výrobním sektoru nezbytná. My jsme tam naštěstí jako doma.

Poradíme vám, jak technologii vyladit tak, aby vašim zákazníkům přinesla co největší užitek. Naučíme vás mluvit tím správným jazykem. Pomůžeme také s integrací vašich produktů se systémy zákazníka.

Nabízíme možnost konzultace pro váš interní tým, případně se můžeme zapojit i do definice vašeho projektu se zákazníkem.

zvyšte přidanou
hodnotu svých výrobků a služeb

posilte svoji
konkurenceschopnost

rozvíjejte
svoje know-how

technologies

These are some of the technologies we can help you optimize for manufacturing processes (if you product falls into a different category, please contact us):

Localisation

Známe lokalizační technologie UWB a RFID a víme, v jakých oblastech je mohou výrobní podniky efektivně využít - ať už se jedná o sklady, výrobu nebo údržbu.

Machine IOT

Data jsou základem pro řízení výroby. Pro úspěšné řízení a rozhodování potřebujete ta správná data, kvalitní analytiku a přehlednou vizualizaci. Víme, jak na to.

barcode readers

Čtečky barcodů (QR kódů) jsou ve výrobním průmyslu využívány ve skladech, výrobě i při údržbě zařízení . Poradíme, jak s nimi vaši zákazníci mohou pracovat efektivněji.

Integration

Poradíme vám, jak vaše technologie propojit s různými systémy zakázníka a definovat optimální využití dat z vašeho systému v dalších aplikacích, např.:

accounting software
ERP
mes
production planning
WMS
CMMS
en_USEN